נושאים חמים

"הכלב שלך מקולקל": גור חמוד ממש לא רצה ללכת הרבה ויצר סצנה

אנשים רבים התגודדו לראות את ההצגה של גור הגולדן רטריבר, שלמרות המאמצים של בעליו לא הסכים לעזוב את הפארק. הוא נשכב עם רגליו באוויר לקול תשואות וצחוק, ובמהרה הסרטון הפך ויראלי

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

כלבים הם לרוב יצורים נאמנים מאוד, וחשוב להם לרצות את הבעלים שלהם כדי לזכות באיזו מילה טובה, שלא לדבר על חטיף. עם זאת, לפעמים הרצון שלהם גובר על רצון הבעלים, ואז מתגלה צד נוסף של היצורים החמודים - עקשנות חסרת פשרות. מי שחווה זאת על בשרו הוא בחור בריטי, שאחרי בילוי נחמד עם גור הגולדן רטריבר שלו בפארק החליט שמספיק ושהגיע הזמן לחזור הביתה - אך נתקל בסירוב מוחלט ומאוד משעשע מצד הכלב.

עוד על כלבים
סכנת חיים: מדוע אסור לתת לכלב שלכם ללקק אתכם בפנים?
בולדוג מציגה את המלונה המפוארת שלה - ויש מצב שהיא יפה יותר מהחדר שלכם
הכלבה הזו מהפנטת אנשים במבט קצר - האם זה יקרה גם לכם?

כלב עקשן (צילום מסך)
כולם נהנו מהמופע, חוץ מהבעלים הנבוך (צילום מסך)

הסרטון מהאירוע, שעלה לפייסבוק עם הכיתוב "הכלב שממש לא היו מוכן לעזוב עדיין", זכה לקרוב למיליון וחצי צפיות, וניתן לראות בו את השתלשלות האירועים המצחיקה, שלב אחר שלב. ראשית, הכלב התיישב ונשאר איתן בעמדתו בזמן שהבעלים שלו ניסה למשוך אותו ברצועה. לאחר מכן הוא הגביר את ההתנגדות - ונשכב על הרצפה עם רגליו מונפות באוויר - להנאתם של אנשים רבים שהתגודדו כדי לחזות בסצנה שיצר. בסרטון ניתן לשמוע אחד מהם אומר לבעלים: "סלח לי אדוני, אני חושב שהכלב שלך מקולקל".

בשלב מסוים התייאש הבעלים, וניסה פשוט לגרור את הכלב על הרצפה, אך במהרה הוא הבין שגם זה לא הפיתרון האופטימלי למצב אליו נקלע. בסופו של דבר הוא ניגש לכלב, הסיר ממנו את הקולר ופשוט החל להתרחק מהמקום. לגור לא נותרה ברירה - ולקול הצחוק והתשואות של הקהל התרומם מהקרקע, ועקב אחר הבעלים שלו ליציאה מהפארק. סוף טוב - הכל טוב.

הנה התיעוד המלא