נושאים חמים

נקמה כואבת: גילתה שבעלה בוגד בה וזה מה שהיא עשתה

אישה שגילתה שבעלה בוגד בה אחרי 10 שנות נישואים החליטה לנפץ לו את רכב ה-BMW היוקרתי לרסיסים. סרטון הנקמה המצמרר הפך לויראלי

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

הלוואי והיה לנו את האומץ לנקום ככה באקסים שלנו על כל מה שעשו לנו, גם אם הם לא באמת עשו כלום וזרקו אותנו בצדק. אישה אמיצה גילתה אחרי 10 שנות נישואים שבעלה בוגד בה עם אישה אחרת (שהיא מכירה), אז היא לקחה פטיש גדול וניפצה את רכב ה-BMW היוקרתי שלו, כשהיא מתעדת הכל במצלמה כדי שהוא ועוד אלפים ברשת יראו מה עונשו של בוגד. זה לא נגמר שם. בזמן שהיא מנפצת לו את השמשה הקדמית, היא מבטיחה שהוא לא יישכח לעולם את מה שהיא מתכננת לו - כולל צו הרחקה מהילדים, מכתב גירושים ותנו לנו לנחש שגם תביעה גדולה על רכושו.

שני סרטוני מההרס פורסמו ביוטיוב וצברו יחד כמעט 50 אלף צפיות. באחד נראית האישה העצבנית, ששמה לא ידוע, עומדת לצד הרכב של בעלה מייקל עם פטיש ומכה בחוזקה על השמשה הקדמית הכמעט מרוסקת. היא אומרת בסרטון: "אני נשואה כבר 10 שנים. מעולם לא שברתי כוס או צלחת אבל אני יכולה להבטיח לך שלא תחזור הביתה לרכב הזה". בהמשך הא מכה עפם הפטיש הענק במראה ובחלונות הצדדיים וניגשת להראות לצופים שמוקדם יותר ניפצה לו גם את השמשה האחורית.

ככה הרכב נראה אחרי ההרס:

עוד ב"אסור לפספס"

הרגע הזה בו אתה מסתכל על אישה יפה ברחוב - ומיד משלם על זה
הבת צפתה באביה החורג בוגד באמא שלה עם קטינה

בסרטון השני, שמציג את התוצאה הסופית של פעולת הנקמה שלה, נראה הרכב הרוס כמעט לגמרי. הפעם זו היא שמצלמת את הסרטון ונשמעת אומרת לבעלה: "זה מה שזה עלה לך. אתה לא תשכח אותי לעולם אחרי מה שאעשה לך, מייקל". עד כה לא ברור היכן צולם הסרטון ואיך הגיב הבעל הבוגדני לתמונות הקשות.